Filter by Kategoriler
Bankolar
Bekleme Koltukları
Berber Koltukları
Berber Tezgahları
Çocuk Grubu
Çocuk Koltuğu
Çocuk Tezgahı
Dekorasyon
Genel
Havluluk ve Dolap
Kuaför Koltukları
Kuaför Tezgahları
Laboratuvar
Makyaj Koltukları
Manikür ve Pedikür
Sedye ve Etajer
Ağda Etajeri
Ağda Yatağı
Stand ve Sehpalar
Yıkama Seti

Bankolar

Banko- Kasa – Resepsiyon Üreticisi ve Fabrika Satış

Kuaförlerde, güzellik salonlarında ve berberlerde müşterilerin karşılandığı alanlarda en fazla dikkat çeken bölgeler banko-kasa bölümleri olmaktadır. Burası genellikle müşterinin karşılandığı ve kasanın yer aldığı bölüm olmaktadır. Banko-kasa modelleri firmanın büyüklüğüne ve genel olarak tarzına göre değişkenlik göstermektedir. Farklı boyutlarda olan bu banko ve kasalar ayrıca farklı işlevlere de sahip olabilmektedir. Salonunuzun tasarımına uygun bir banko ile salonunuzda bir tasarım bütünlüğü yakalabilirsiniz.  Odesa Kozmetik sizlere hem işlevsel hem de oldukça kaliteli banko ve kasa modelleri sunmaktadır. İşletmenizde kullanmak üzere iyi bir ürün istiyorsanız gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Banko-masa fiyatları ürünün boyutuna ve işlevlerine göre değişkenlik göstermektedir. Farklı boyutlarda ve özelliklerde olan ürünlerde fiyat da buna göre değişmektedir. İletişime geçerek ürünlerin fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kuaför gibi iş yerlerinde müşterilerin içeri girer girmez ilk gözlerine çarpan öğe banko (kasa – resepsiyon) seçenekleridir. Bu nedenle kişinin iş yerinize girdiğinizde direkt olarak karşı karşıya kalacağı banko (kasa – resepsiyon) seçenekleri arasından doğru tercihte bulunmalısınız. Ödemenin alındığı bu noktanın misafirleriniz için göze hitap etmesi oldukça önemlidir. Göze hitap eden bu alanlar, iş yerinizde görselliği ön plana çıkarmanıza olanak verir. Her ölçekten alan için tercih edebileceğiniz farklı boyutlardaki banko (kasa – resepsiyon) seçenekleriyle iş yerinizin kalitesini arttıran onlarca modele sahip olabileceğiniz Odesa Kozmetik ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Danışma ve resepsiyon gibi farklı amaçlarla da kullanabileceğiniz banko (kasa – resepsiyon) seçenekleri oldukça kullanışlıdır. Sa

Bankonun Arka Bölümünü Dilediğiniz Gibi Düzenleyin

Müşterilerinizin yanında çay veya kahve gibi içecekler içmek istemeyebilirsiniz. Ortalama bir insanın neredeyse göğüs bölümüne gelen yüksekliği ile mükemmel bir şekilde kamufle olmanıza yardımcı olan banko (kasa – resepsiyon) seçeneklerinin ardında dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Bilgisayar ve ihtiyacınız olan dosyaları koyarak kendiniz için vakit geçirebileceğiniz bir alan oluşturmanıza imkan veren banko (kasa – resepsiyon) seçenekleri, aynı zamanda ödemelerinizi almanıza olanak sağlayan pos cihazlarını yerleştirmenize ve alana yazarkasa koymanıza olanak verir. Sağladığı avantajlarla iş yerlerinde özerk bir alanın oluşturulmasına olanak sağlayan sistemler daire, oval veya düz gibi farklı kesimlere sahiptir. Salonunuzun yerleşimine göre ölçülerini belirleyebilir salonda bir tasarım bütünlüğü yaratabilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz tezgahlara uygun olarak mimarlarımızdan yardım alarak mobilyalarınızı bir takım haline getirebilirsiniz. Zevkinize ve iş yerinizin ambiyansına en uygun olan seçenekleri tercih ederek zamansız alanlar oluşturabilirsiniz. Opsiyonel ek tasarımları da uygulamaya geçirtebileceğiniz Odesa Kozmetik’te tasarım, projelendirme ve uygulama hizmetleri bir arada sunulur.

Operasyonel Süreçlerinizi Banko (Kasa – Resepsiyon) Üzerinden Yönetin

Tekstil mağazalarından kuaför salonlarına kadar ticaret ile ilgili olan tüm alanlarda operasyonel süreçleri yönetmenize olanak sağlayan banko (kasa – resepsiyon) seçenekleri ile aynı zamanda işletme imajınızı da güçlendirebilirsiniz. Müşterilerinizin iş yerinize girdiği ilk dakikada karşılaşacakları banko (kasa – resepsiyon) seçeneklerinin hem tasarımsal hem de kalite bakımından avantajlı olması son derece önemlidir. Müşterilerinizi sizin adınıza karşılayan bir hostes gibi düşüneceğiniz banko (kasa – resepsiyon) ürünlerinde dayanıklı malzemelerden üretim yapan Odesa Kozmetik, ürünlerin uzun yıllar boyunca ilk günkü formunu korumasına olanak sağlıyor. Kir tutmayan ve kolay temizlenebilir özelliği ile sizi yormadan tüm ihtişamıyla müşterilerinizi karşılayan bankolar son derece avantajlıdır. Ayrıca mdfLam, ağaç, lake boya, metal dekorlar gibi farklı malzeme kartelası ile Odesa Kozmetik olarak sizlere farklı varyasyonlar sunuyoruz.

2 Dakikada Teklif Alın
Odesa Kozmetik
Odesa Kozmetik Whatsapp Çevrimiçi