Filter by Kategoriler
Bankolar
Bekleme Koltukları
Berber Koltukları
Berber Tezgahları
Çocuk Grubu
Çocuk Koltuğu
Çocuk Tezgahı
Dekorasyon
Genel
Havluluk ve Dolap
Kuaför Koltukları
Kuaför Tezgahları
Laboratuvar
Makyaj Koltukları
Manikür ve Pedikür
Sedye ve Etajer
Ağda Etajeri
Ağda Yatağı
Stand ve Sehpalar
Yıkama Seti

Laboratuvar

Laboratuvar Üreticisi ve Fabrika Satış

Salonlarda genellikle yıkama seti arkasında konumlanan laboratuvarlar hem depolama hem de boya hazırlama gibi işlemleri yapabileceğiniz bir ürün olarak sizlere hizmet ediyor. Laboratuvarlar salonunuzun ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. Çok fazla eşyanın yer aldığı işletmelerde her daim derli toplu bir görünüm elde edilmesi ve eşyaların en iyi şekilde muhafaza edilmesi için en iyi laboratuvar tasarımlarına ihtiyaç vardır. Laboratuvar modelleri incelendiğinde kişilerin mutlaka daha düzenli ve işlevsel ürünleri tercih etmesi gerekir. Hem işletmede çok fazla yer kaplamayan hem de fazla eşya alan ürünler tercih edilmelidir. Böylece ürünler amacına en uygun şekilde kullanılabilecektir.

İşletmeler için son derece önemli olan laboratuvar seçeneklerinin işlevsel olduğu kadar estetik açıdan da ideal olması gereklidir. Özellikle kuaför ve berber salonlarında kullanılan saç kurulama havluları, saç kesim önlükleri, bakım ürünlerinin derli toplu bir şekilde durması ve çevresel koşulların olumsuz etkisinden korunması gereklidir. Bu ürünlerin sergilendiği ve depolandığı alanlar aynı zamanda estetik de olmalıdır.

Odesa Kozmetik olarak işletmelerde en iyi şekilde kullanılabilecek laboratuvarların satışını gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin salonlarına uygun model, renk ve ölçülere göre üretim yaparak, depolanacak ürünler için en fonksiyonel laboratuvarı üretiyoruz. Laboratuvar fiyatları için bizler ile iletişime geçebilir ve istediğiniz ürünleri kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

İşlevsel Depolama Alanları

Laboratuvarlar ile hem aradığınızı kolay bir şekilde bulabilecek hem de müşterileriniz için albenili alanlar oluşturabileceksiniz. Her açıdan avantajlı olan laboratuvarlar, Odesa Kozmetik farkıyla en özgün halleriyle sizler için sunuluyor. Mükemmel bir kalite-fiyat orantısına sahip olan laboratuvarlar arasından dilediğinizi seçerek iş yerinizi güzelleştirmeye hemen başlayabilirsiniz.

İşlevsel depolama alanları ile beklentilerinizi en üst düzeyden karşılamanıza olanak sağlayan laboratuvarlar; işlevsellikleriyle de kullanım kolaylığı sağlıyor. İçerisine tek kullanımlık malzemelerden boya ve havlu gibi ürünlere kadar kuaför salonunuzda kullandığınız tüm ürünleri rahatlıkla depolayabileceğiniz alanlar sunuyoruz. Uzun yıllar çevresel koşullara ve kullanıcı deneyimine son derece dayanıklı olan ürünlere sahip olmanızı sağlayan Odesa Kozmetik, laboratuvarlar ile ihtiyacınız olan ürünlere en avantajlı özelliklerle sahip olmanızı sağlıyor.

Şık ve Fonksiyonel Tasarımlar

Laboratuvar fiyatları kullanılan malzeme ve ölçülerine göre değişkenlik gösterir. Laboratuvarlarda depolayacağınız ürünlere istinaden müşterilerimizin kullanımına göre tasarımlarımızda değişiklikler yapabiliyoruz. Laboratuvar gibi salonlarda hem göz önünde bulunan hem de depolama olarak kullanacağız ürünlerde salonun genel tasarımını göz önünde bulundurmalısınız. Salonun mimari tarzına uygun malzemeler ve renklerde üretilmiş bir laboratuvar ile tasarımda bütünlüğü yakalayabiliriz. Ayrıca ürünlere özel bölmelerle açık olarak depolanan ürünlerin daha düzenli gözükmesi salondaki dağınık görüntüyü engelleyecektir. Laboratuvarlarda ıslak işlemlerinde olduğunu göz önüne alırsak kullanılacak batarya seti, evye gibi ürünlerinde kalitesinin göz önünde bulundurulması gerekir. Odesa Kozmetik olarak ürünlerimizde kullandığımız her parça için dikkatli ve seçiciyiz. Kalitenin küçük detaylardan büyüyerek büyük etkiler yarattığını göz önünde bulunduruyor, kullandığımız her detayda 1. Sınıf ürünler seçiyoruz.

Cam lavabo, akrilik lavabo, granit gibi geniş malzeme yelpazesi ile Odesa Kozmetik sizlere farklı seçenekler sunarak laboratuvarınızın estetiği ve kullanımını zenginleştiriyor. Sektörde kullanımına alışık olunan malzemelerin dışında Odesa Kozmetik, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun malzeme seçimini yaparak uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı ürünler üretiyor. Laboratuvarlar lavabolu ya da lavabosuz olarak seçeneklere sahip. Sizlerin kullanımına göre değişiklik gösterebilir. Lavabolu laboratuvar modelleri için müşterilerimize mimarlarımız tarafından sıhhi tesisat teknik çizimlerini çizerek salonunuzun şantiyesinde sürecinde de sizlere desteklerimizi sürdürüyoruz. Sizlerde fiyat bilgisi ve ürün detayları için bizlere ulaşabilirsiniz.

2 Dakikada Teklif Alın
Odesa Kozmetik
Odesa Kozmetik Whatsapp Çevrimiçi