Filter by Kategoriler
Bankolar
Bekleme Koltukları
Berber Koltukları
Berber Tezgahları
Çocuk Grubu
Çocuk Koltuğu
Çocuk Tezgahı
Dekorasyon
Genel
Havluluk ve Dolap
Kuaför Koltukları
Kuaför Tezgahları
Laboratuvar
Makyaj Koltukları
Manikür ve Pedikür
Sedye ve Etajer
Ağda Etajeri
Ağda Yatağı
Stand ve Sehpalar
Yıkama Seti

Yıkama Seti

Yıkama Setleri Fabrika Satış

Kuaförlerde veya berberlerde en fazla yapılan işlemlerden biri saçların yıkanmasıdır. Bu işlemin rahat bir alanda yapılması ve bu işleme uygun olarak kişilerin kıyafetlerinin vesaire ıslatılmaması gerekir. Yıkama setleri kuaför ve berberlerde bu amaçla kullanılan alanlardır. Yıkama setleri modelleri incelendiğinde genel olarak ne kadar işlevsel oldukları rahatlıkla görülmektedir. İşlevselliğinin yanı sıra salonunuzun tasarımına etki edecek yıkama setlerinde birbirinden şık ve modern ürün seçenekleri sunarak, seçtiğiniz diğer ürünlerle de uyumlu tasarım yıkama setlerini siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Odesa Kozmetik bünyesinde yer alan yıkama setleri hem işlevsel hem de son derece kaliteli olmaktadır. Bu setler ile kuaför ve berberler rahatlıkla istedikleri saç yıkama işlemini yapabilmektedir. Yıkama setleri fiyatları kişilerin nasıl bir set istediğine, yıkama seti tasarımına ve kullanılan malzemelere göre değişkenlik göstermektedir. Öncelikle almak istediğiniz setin sahip olması gereken özelliklere karar vererek ve dikkate alarak sizlerde ürünlerin fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kuaför ve berber salonları için son derece önemli olan yıkama setleri, birbirinden renkli ve desenli modelleriyle Odesa Kozmetik’te sizleri bekliyor. Müşterilerin saçını yıkamanıza olanak sağlayan ve gerekli durumlarda boya ve keratin gibi bakım işlemleri için de kullanabileceğiniz seçenekler, işlevselliği ve rahatlığı bir arada sunuyor. Uzun süren açma işlemlerinde müşterinizin rahat etmesi için seçeceğiniz yıkama seti modelinin önemi çok büyüktür. Kullandığımız 1.sınıf malzemeler ile suya dayanaklı ve uzun seneler kullanabileceğiniz yıkama setlerini siz müşterilerimize sunuyoruz. Model, ham madde ve işçilik gibi değişkenlere bağlı kalarak fiyat bakımından çeşitlilik gösteren yıkama setleri modellerinin her biri, müşterilerinizi konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Müşterilerinizin saç yıkatma işleminde boynunun tutulmasını istemiyorsanız A plus kalitedeki yıkama setleri modellerini tercih edebilirsiniz.

Seramik Hareketli Başlık Her Pozisyona Uyum Sağlar

Yıkama setleri bünyesinde bulunan ve saçın yıkandığı bölüm olan seramik başlık, hareketli olması sayesinde her boyun ile mükemmel bir uyum sağlar. Ürünlerde bulunan boyun desteği sayesinde müşterinizin boynu tutulmadan yıkama ve bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Nikelajlı, deri kaplama ve ahşap gibi tercih edeceğiniz ürünün modeline göre şekillenen şık kollar, müşterilerinizi saç yıkama esnasında kollarını koyarak rahatlayabilmesine olanak sağlar. Her bir ürünümüzde su birikmesine karşı koruma amaçlı kullanılan gövde üstüne plastik kapak bulunur. Bu sayede istemsiz anlarda dahi lavabo içerisinde su birikimini engellersiniz. Hem kadın kuaför salonları hem de erkek berber salonları için tercih edebileceğiniz yıkama setleri birçok farklı modele sahiptir. Deri ve klasik modellerden nikel ve modern tasarımlara kadar aklınıza gelebilecek tüm çeşitlere tek bir noktadan ulaşabileceğiniz Odesa Kozmetik ile kuaför salonunuzu zevkinize göre tasarlayabilirsiniz.

Mükemmel Değişime Yıkama Setleri ile Ayak Uydurun

Konfor, ergonomi ve kaliteyi bir arada sunan yıkama setleri ile tasarım harikası ve zamansız iş yerlerine sahip olabilirsiniz. Dayanıklı malzemelerden üretilen yıkama setlerini güç içerisinde defalarca kullanmanız gerekecektir. Bu nedenle bu alanların sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olması gereklidir. Yüksek konfor garantisine sahip olan yıkama setleri bir nevi müşterileriniz için terapi ve rahatlama alanıdır. Bel ve sırt bölümünü destekleyen konforlu yapısıyla dakikalar boyunca saçını tıkatmak için bekleyen kişilerin ağrı yaşamasını engelleyen yıkama setleri, boyun desteği sayesinde kişinin rahatsız olmasını engeller. Salonunuza uygun modelleri öğrenmek ve daha detaylı bilgi almak için iç mimarlarımızla görüşerek salonlarınıza uygun yıkama seti modellerine erişebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en üst düzeyden yanıt bulabileceğiniz Odesa Kozmetik ile kuaför salonunuzun niteliğini zamansız ve modern yıkama seti ile artıracaksınız.

2 Dakikada Teklif Alın
Odesa Kozmetik
Odesa Kozmetik Whatsapp Çevrimiçi