Filter by Kategoriler
Bankolar
Bekleme Koltukları
Berber Koltukları
Berber Tezgahları
Çocuk Grubu
Çocuk Koltuğu
Çocuk Tezgahı
Dekorasyon
Genel
Havluluk ve Dolap
Kuaför Koltukları
Kuaför Tezgahları
Laboratuvar
Makyaj Koltukları
Manikür ve Pedikür
Sedye ve Etajer
Ağda Etajeri
Ağda Yatağı
Stand ve Sehpalar
Yıkama Seti

Havluluk ve Dolap

Havluluk ve Dolap Üreticisi ve Fabrika Satış

Kuaförlerde ve berberlerde en fazla ihtiyaç duyulan bölümlerden biri de havluluk ve dolaplardır. Çok fazla eşyanın yer aldığı işletmelerde her daim derli toplu bir görünüm elde edilmesi ve eşyaların en iyi şekilde muhafaza edilmesi için en iyi havluluk ve dolap tasarımlarına ihtiyaç vardır. Havluluk ve dolaplar modelleri incelendiğinde kişilerin mutlaka daha düzenli ve işlevsel ürünleri tercih etmesi gerekir. Hem işletmede çok fazla yer kaplamayan hem de fazla eşya alan ürünler tercih edilmelidir. Böylece ürünler amacına en uygun şekilde kullanılabilecektir.

Odesa Kozmetik olarak işletmelerde en iyi şekilde kullanılabilecek havluluk ve dolapların satışını gerçekleştirmekteyiz. Havluluk ve dolaplar fiyatları için bizler ile iletişime geçebilir ve istediğiniz ürünleri kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

İşletmeler için son derece önemli olan havluluk ve dolaplar seçeneklerinin işlevsel olduğu kadar estetik açıdan da ideal olması gereklidir. Özellikle kuaför ve berber salonlarında kullanılan saç kurulama havluları, saç kesim önlükleri, saç şekillendirme ekipmanları, satışa sunulan bakım ürünlerinin derli toplu bir şekilde durması ve çevresel koşulların olumsuz etkisinden korunması gereklidir. Bu ürünlerin sergilendiği ve depolandığı alanların havluluk ve dolaplar aynı zamanda estetik de olmalıdır. Çünkü; özellikle berber ve kuaför salonlarında kullanılabilecek tek tasarımsal olan ürünler havluluk ve dolaplar üzerine kuruludur. Bu tip iş yerlerinde tasarımsal olarak firma kimliğini ifade edebilecek çok az donatı bulunur. Tıpkı bir evde olduğu gibi perdeler, halılar, aksesuar objeleri gibi donatıların olmadığı iş yerlerinde kaliteyi yansıtmak için havluluk ve dolaplar gibi seçeneklerin bulunması önemlidir.

Çalışma Alanınızda Düzenli Bir Görünüm

Marka kimliğinizi yansıtan havluluk ve dolaplar için çok çeşitli tercih seçenekleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Modern, avangarde, country, modern, retro ve chester gibi farklı tarzlara hitap eden havluluk ve dolaplar modern çizgilere sahip dinamik modellere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Havlu dolabı, ürün sergileme standı, raflar ve çok daha fazlasını bünyesinde bulunduran havluluk ve dolaplar ile hem aradığınızı kolay bir şekilde bulabilecek hem de müşterileriniz için albenili alanlar oluşturabileceksiniz.

Havluluk ve dolap fiyatları seçtiğiniz modelin malzeme ve ölçüleri göre değişkenlik gösterir. Salonunuzda çalışan kişi sayısı, tezgah sayısı ve sirkülasyon seviyesine göre havluluk kapasitesi belirlenerek model seçebilirsiniz. Gerek duvara sabit gerekse dolap olarak tercih edebileceğiniz havluluk modellerinde salonunuza uygun modellerde renk seçeneklerimiz mevcuttur. Ayrıca havluluk ve dolap kapaklarında firmanızın logosu ile kurumsal kimliğinizi bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.  Her açıdan avantajlı olan havluluk ve dolaplar, Odesa Kozmetik farkıyla en özgün halleriyle sizler için sunuluyor. Mükemmel bir kalite-fiyat orantısına sahip olan havluluk ve dolaplar arasından dilediğinizi seçerek iş yerinizi güzelleştirmeye hemen başlayabilirsiniz.

İşlevsel Depolama Alanları

İşlevsel depolama alanları ile beklentilerinizi en üst düzeyden karşılamanıza olanak sağlayan havluluk ve dolaplar; işlevsellikleriyle de kullanım kolaylığı sağlıyor. İçerisine tek kullanımlık malzemelerden boya ve havlu gibi ürünlere kadar iş kuaför salonunuzda kullandığınız tüm ürünleri rahatlıkla depolayabileceğiniz alanlar sunuyoruz.

Ayrıca salonunuzda ağırladığınız müşterilerinizin eşyaları için vestiyer modellerini de burada bulabilirsiniz. Salonunuzda müşterilerinizin işlemleri sırasında montlarının ya da çantalarının  dağınıklık yaratmaması için salonda vestiyer olması çok önemlidir. Uzun yıllar çevresel koşullara ve kullanıcı deneyimine son derece dayanıklı olan ürünlere sahip olmanızı sağlayan Odesa Kozmetik, havluluk ve dolaplar ile ihtiyacınız olan ürünlere en avantajlı özelliklerle sahip olmanızı sağlıyor. Siz de birbirinden nitelikli havluluk ve dolaplar ile ihtiyacınız olan ürünlere hemen ulaşın!

2 Dakikada Teklif Alın
Odesa Kozmetik
Odesa Kozmetik Whatsapp Çevrimiçi