Filter by Kategoriler
Bankolar
Bekleme Koltukları
Berber Koltukları
Berber Tezgahları
Çocuk Grubu
Çocuk Koltuğu
Çocuk Tezgahı
Dekorasyon
Genel
Havluluk ve Dolap
Kuaför Koltukları
Kuaför Tezgahları
Laboratuvar
Makyaj Koltukları
Manikür ve Pedikür
Sedye ve Etajer
Ağda Etajeri
Ağda Yatağı
Stand ve Sehpalar
Yıkama Seti

Dekorasyon

Dekoratif Ürünler Üreticisi ve Fabrika Satış

Berber ve kuaför salonlarında iç mekân temelini oluşturan duvar ve zeminlerin ferahlık hissi uyandıran şekilde dekore edilmesi, bu alanların kimlik kazanması ve kullanıcılar üzerindeki psikolojik etkileri açısından önemlidir. Bu noktada mimari ve dekoratif dokunuşlar devreye girmektedir. Berber ve kuaför salonları özenle dekore edildiğinde müşterilerin zaman geçirmekten keyif alacağı alanlara dönüşebilmektedir. Bu yüzden bir mekân tasarlanırken fiziksel işlevlerinin yanında psikolojik etkileri de düşünülmelidir. Kullanılan malzemeler, renkler ve diğer dekoratif ürünler mekânı güzelleştirdiği gibi hislerimizi de güzelleştirebilmektedir. Müşterilerini tasarım yolu ile etkileyebilirsiniz. Çünkü tasarımın psikolojik etkileri vardır.

Kuaför, Berber ve Güzellik salonlarında, salonların tasarımları çok büyük önem taşır. Salonlarda kullanılan ürünlerin daha öne çıkarılması ya da ölü alanları değerlendirmek amacıyla dekoratif ögelerden yardım alırız. Dekoratif ürünler salonun tasarım bütünlüğü için son derece önemlidir. Dekoratif ürünleri incelediğinizde salonlara ne kadar farklı ve renk katacağını çok iyi anlayabilirsiniz. Odesa Kozmetik bünyesinde yer alan bu ürünler hem işlevsel hem de görsel olarak oldukça şık görünmektedir. Dekoratif ürünlerin fiyatları, ürün grubu, malzeme, ürün ölçüsüne göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle kişiler satın alırken tüm bu detaylara dikkat etmelidir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sıkıcı Duvar Görüntüsünden Sizi Kurtaracak Separatörler

Separatörler hem görsel olarak hem de bazı alanların birbirlerinden ayrılması için kullanılan ürünler olmaktadır.  Separatörler salonların dekorasyonu için son derece önemlidir. Separatör modelleri incelendiğinde salonlara ne kadar önemli havalar ve renkler katacağı çok daha iyi anlaşılmaktadır. Odesa Kozmetik bünyesinde yer alan bu ürünler hem işlevsel hem de görsel olarak oldukça şık görünmektedir.

Kuaför ve berber salonları için oldukça işlevsel seçenekler sunan separatörler, müşterilerini en iyi şekilde ağırlamak isteyen işletmeler tarafından tercih ediliyor. Doğru bir şekilde uygulandığında sanki tasarımın bir parçasıymış gibi görünen separatörler, özellikle güzellik uygulamaları ve saç uygulamaları gibi farklı alanları ayırmak için kullanılıyor. Geniş kuaför salonlarında manikür ve pedikür yaptıranların da birbirinden rahatsız olmaması adına tercih edilen separatörler, kullanıcılarına hem şık hem de işlevsel bir imkân tanıyor. Modern çizgilere sahip olan separatörler işletmenin değerini arttırırken diğer yandan müşteri memnuniyetinin artmasını sağlıyor. Ayrıca ayıracağınız mekanlarda sizi duvar maliyetlerinden kurtarırken salonun estetiğini de arttırıyor.

Duvarları Renklendiren Tablolar

Salonlarda özellikle boş kalan duvarlarınızda hem alanı kullanmak hem de estetik dokunuşlar için tablolar, baskı dekorlar ya da saatler kullanabiliyoruz. Duvarlarda dilerseniz firmanızın kurumsal kimliğine ait görselleri sunabilirsiniz dilerseniz uyguladığınız işlemler için görsellere yer verebilirsiniz. Odesa Kozmetik olarak, salonunuzun tasarımına uygun mdfLam, ağaç, metal ya da farklı malzemelerle tezgahlarınız ve salondaki diğer mobilya gruplarına uygun dokunuşlar yapıyoruz.  Mimarlarımız tarafından salon tasarımına uygun ürünleri belirleyebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Bitkilerle Salonlarınıza Renk Katın

Salonlarda kullanılacak bitkiler salonun havasını büyük ölçüde değiştirecek ve salonda daha sıcak bir ortam olmasını sağlayacaktır. Tasarıma göre belirlenecek yerlerde kullanacak bitki panellerinde ağaç ve mdflam seçenekleriyle çerçeve seçenekleri sunuyoruz ve bu çerçevelerde isteğinize göre neon tabelalar ya da led aydınlatma ekleyebiliyoruz. Ayrıca salonunuzda özellikle bekleme alanlarında kullanılacak tasarım saksılar sayesinde sıkıcı görüntüden kurtulabilirsiniz.

Uzun ömürlü kullanımlar ve zamansız tasarımlar için tercih edebileceğiniz dekorasyon ürünleri sayesinde iş yerinize bambaşka bir hava katacaksınız. Kusursuzluğu işlevsellikle harmanlayan seçeneklerle iş yaşamınızın kalitesini artırmak sizin elinizde. İlk izlenimin önemli olduğunu unutmadan, albenili iş ortamları oluşturmak için geç kalmayın!

2 Dakikada Teklif Alın
Odesa Kozmetik
Odesa Kozmetik Whatsapp Çevrimiçi