Filter by Kategoriler
Bankolar
Bekleme Koltukları
Berber Koltukları
Berber Tezgahları
Çocuk Grubu
Çocuk Koltuğu
Çocuk Tezgahı
Dekorasyon
Genel
Havluluk ve Dolap
Kuaför Koltukları
Kuaför Tezgahları
Laboratuvar
Makyaj Koltukları
Manikür ve Pedikür
Sedye ve Etajer
Ağda Etajeri
Ağda Yatağı
Stand ve Sehpalar
Yıkama Seti

Bekleme Koltukları

Bekleme Koltukları Üreticisi ve Fabrika Satış

Güzellik salonlarında veya kuaförlerde işlem için sıra bekleyen kişilerin rahat etmesi son derece önemlidir. Bu kişilerin bekleme alanı denilen alanlarda uygun koltuklarda oturması gerekir. Bu koltukların rahat olması doğal olarak son derece önemidir. Bekleme koltukları modelleri incelenirken rahatlık ve işlevsellik ön planda tutulmalıdır. Ayrıca salonunuzun tasarım bütünlüğü bozmayacak ve tasarımı bir sonraki seviyeye taşıyacak ürünler seçerek salonunuzu bir odak haline getirebilirsiniz.  Odesa Kozmetik aracılığı ile satın alacağınız bekleme koltuklarının tamamında rahatlık oldukça ön planda tutulmaktadır. Farklı renk ve modellerdeki ürünler müşterilerin rahat ettirilmesi için uygundur. Bekleme koltukları fiyatları ve ürün detayları hakkında bilgi almak istiyorsanız sizlere bilgi vermek istiyoruz. Öncelikle koltukların modellerine ve boyutlarına göre fiyatı da değişkenlik gösterecektir. Bu nedenle doğru ürünü bulmanız gerekir. Sayfamızda yer alan ürünler arasından sizlerde işletmenize en uygun ürünleri bulabilirsiniz.

Bakım yaptırmak bir keyif içindir. İnsanın kişisel bakımı için efor sarf ederek ve zaman harcayarak bir kuaför salonuna gelmesi beklentilerini de artırır. Alacağı kişisel bakım hizmetleri için belirli bir miktar ödeme yapan müşteriler, aldıkları hizmetten memnun kalmak isterler. Müşteri memnuniyetini belirleyen en önemli etkenlerden birisi verilen hizmetin kalitesiyse diğeri de ortam koşullarıdır. Özellikle sirkülasyonu yüksek salonlarda müşterilerin bekleme süreleri artabilir ve müşterilerinizi bu süreçte rahat ettirmek işletmeniz açısından çok önem arz eder. Kuaför ve berber salonlarında bulunan bekleme koltukları, müşteri memnuniyeti üzerinde oldukça etkili araçlardır. Rahatlığının yanında iyi tasarlanmış bir bekleme alanı insanların bekleme süreçlerindeki memnuniyet seviyesini de oldukça etkiler. Onlarca farklı tasarım ve renk seçeneğine sahip olan bekleme koltukları arasından tercihte bulunarak ihtiyaçlarınıza en uygun yanıtı bulabilirsiniz.

Farklı Renk ve Desen Seçeneklerine Sahip Bekleme Koltukları

Mekanınızın konseptine göre çeşitlendirebileceğiniz bekleme koltukları son derece işlevseldir. Bu koltuklar bar taburesi formundan ikili veya üçlü modellere kadar beklentilerinize en doğru yanıtı verecek çeşitliliğe sahiptir. Ahşap görünümlü ve kolay temizlenebilir modellerden deri ve konforlu seçeneklere kadar beklentileriniz, bütçeniz ve gereksinimlerinizin ortak noktası olan bekleme koltukları, zengin ürün gamı sayesinde ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılarken müşteri memnuniyetinin de üst düzeyde olmasını sağlıyor. Kusursuz seçeneklerle her türlü ortama ayak uyduran zamansız bekleme koltukları, ideal fiyat-kalite seçenekleri sayesinde her ölçekten işletmenin tercih edebileceği nitelikte oluyor. Odesa Kozmetik farkıyla sunulan her bir bekleme koltukları modelinde ürün açıklama kısmında ürünün eni, genişliği, yüksekliği ve derinliği gibi ayrıntılı bilgilere de ulaşabiliyorsunuz.

Beğendiğiniz Ürünü İstediğiniz Ölçülerde Yapalım

Beğendiğiniz bekleme koltukları modellerini istediğiniz ölçülere uyarlayan Odesa Kozmetik ile kuaför ve berber salonlarınızda fark yaratacaksınız. Mimarlarımız sizler için salon hacmini hesaplayarak salonunuzda kaç kişilik bekleme alanı olması ve tasarımınıza uygun modelleri belirleyerek salonlarınızdaki sirkülasyon alanlarını en verimli şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Zamansız tasarımların dayanıklılıkla birleştiği Odesa Kozmetikte bekleme koltukları kategorisinden tercih edebileceğiniz tüm ürünlere dünyanın dört bir noktasından sahip olabilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemleri sayesinde birkaç dakika içerisinde istediğiniz bekleme koltukları seçeneklerine sahip olmanızı sağlayan Odesa Kozmetik, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler ile beklentilerinizi en üst düzeyden karşılıyor. Kalite, işlevsellik, konfor, estetik ve çok daha fazlasını bünyesinde bulunduran bekleme koltukları ile kuaför salonunuzda istediğiniz tarzı yakalayacaksınız. Ürünlerimizde 1.sınıf malzemeler kullanarak, kullanım alanına göre en iyi çözümleri siz müşterilerimize sunuyoruz. Farklı ham maddeler ve modellerden üretilen onlarca seçenek arasından tercih yapmakta zorlanacağınız Odesa Kozmetik ile bekleme koltukları gereksinimlerinize en iyi çözümleri bulacaksınız.

2 Dakikada Teklif Alın
Odesa Kozmetik
Odesa Kozmetik Whatsapp Çevrimiçi